חושב על קורס סוכני נסיעות?
לפני רכישת הספר
"קורס סוכני נסיעות"
למד שאפשר להיות סוכן נסיעות
בלי קורס
בלי תעודה
בלי הסמכה "רשמית"

 

אוהבים נסיעות?
רוצים להתפרנס מתיירות?
  • לראשונה בעברית:
  • איך לתווך ולעשות כסף מתיירות
  • חוקי, אפשרי ומותר
  • כי מהיום כל אחד יכול
לפרטים נוספים: קורס סוכני נסיעות
לרכישת הספר: קורס סוכני נסיעות


קורס סוכני נסיעות נכתב ע"י ליאורה אור,
מומחית לנסיעות ותיירות
לפרטים נוספים

קורס סוכני נסיעות
להורדה מיידית למחשב

קורס סוכני נסיעות
להורדת הספר עכשיו

 

מה זה סוכן נסיעות עצמאי – עבודה מהבית

Back
דף הבית >> מאמרים >> מה זה סוכן נסיעות עצמאי – עבודה מהבית


בעיקרון סוכן נסיעות עצמאי העובד מהבית הוא מי שעוסק בשיווק ובמכירה של מוצרי תיירות ונסיעות מהבית. סוכן נסיעות עצמאי העובד מהבית יכול למכור מגוון רחב של אפשרויות ומוצרים הקשורים בנסיעות ובתיירות.

בתעשיית התיירות בכלל ובעולם סוכני הנסיעות בפרט, המונח סוכן נסיעות עצמאי העובד מהבית, וגם בקצרה עבודה מהבית, מתייחסת למי שעובד מהבית, כלומר לא ממוקם או משויך מבחינת יחסי עובד/מעביד בסוכנות נסיעות. סוכן נסיעות עצמאי יכול לעבוד עם, או להיות בקשר עם משרד נסיעות ולהביא תנועה עבור משרד הנסיעות. אולם סוכן נסיעות עצמאי עובד מהבית ( אם סוכן נסיעות עצמאי העובד מהבית מייצר תנועה עבור משרד נסיעות נהוג לחלוק בעמלת המכירה). בכל מקרה, סוכן נסיעות עצמאי הוא פרילאנס ואיננו נמנה על צוות העובדים של סוכנות נסיעות.  ככזה סוכן הנסיעות נהנה מחופש רב.

ישנם סוכני נסיעות עצמאיים שכלל אינם עומדים בקשר עם סוכנות נסיעות והם מייצרים לעצמם את הלקוחות ומוכרים ללקוחותיהם מוצרי תיירות וכן נגזרות שונות של מוצרי תיירות ישירות מהאינטרנט.
מאחר ואין הגבלה ומניעה למכור תיירות ונסיעות (ראה הרחבה בנושא בספר קורס סוכני נסיעות) יכול כל אחד למכור שירותים הקשורים בתיירות.
החל מסוכן נסיעות המזמין עבור לקוחותיו טיסות מתוך אחד מאתרי האינטרנט וגובה דמי טיפול, ממשיך בסוכן נסיעות עצמאי המרוויח כשותף מתוכניות שותפים ועד יועץ ובונה טיולים, הפלגות קרוז או מי שמתמחה רק ביעד מסוים.

סוכן נסיעות עצמאי יכול לעבוד במשרה מלאה או יכול להתייחס אל העניין כתוספת הכנסה ולהשקיע בכך רק מספר שעות בשבוע. ככל שהתחכום גדול יותר והחשיבה יצירתית יותר, סוכן נסיעות עצמאי יכול לייצר לעצמו נישות שונות ומעניינות. החופש של סוכן נסיעות עצמאי, מעצם ההגדרה המקצועית הוא רב ביותר ולכן כל דבר שניתן לחשוב עליו, או כל צורך שתזהה הקשור בתיירות יכול להיות תחום התמחות ומקור הכנסה. כאמור, עניין של השקעה (זמן, מחשבה ויצירתיות). סוכני נסיעות עצמאיים יכולים להרוויח החל מכמה מאות שקלים בחודש ועד לסכומים של 6 ספרות.

כפי שניתן להבין, אין הגדרה מדויקת לסוכן נסיעות עצמאי העובד מהבית, ולכן כל אחד יכול להיות סוכן נסיעות עצמאי, בתנאים שלו, בקצב שלו וביכולות שלו.  האפשרויות השונות נמצאות ומפורטות בספר קורס סוכני נסיעות

לחץ כאן למידע ופרטים נוספים על איך להתחיל עסק של סוכנות נסיעות מהבית 
 

קורס סוכני נסיעות

 

לייבסיטי - בניית אתרים