חושב על קורס סוכני נסיעות?
לפני רכישת הספר
"קורס סוכני נסיעות"
למד שאפשר להיות סוכן נסיעות
בלי קורס
בלי תעודה
בלי הסמכה "רשמית"

 

אוהבים נסיעות?
רוצים להתפרנס מתיירות?
  • לראשונה בעברית:
  • איך לתווך ולעשות כסף מתיירות
  • חוקי, אפשרי ומותר
  • כי מהיום כל אחד יכול
לפרטים נוספים: קורס סוכני נסיעות
לרכישת הספר: קורס סוכני נסיעות


קורס סוכני נסיעות נכתב ע"י ליאורה אור,
מומחית לנסיעות ותיירות
לפרטים נוספים

קורס סוכני נסיעות
להורדה מיידית למחשב

קורס סוכני נסיעות
להורדת הספר עכשיו

 

יועצי תיירות

Back
דף הבית >> מאמרים >> יועצי תיירות


אם אתם מתלבט אם כדאי ונכון להרשם לקורס סוכני נסיעות סטנדרטי, ממליצה לקרוא את הכתבה הבאה:
לרגל כנס סוכני הנסיעות 2011 שייפתח ביום א' הקרוב באילת, כונסו שלושה סוכני נסיעות בשכבות גיל שונות כדי לברר למה קשה כאן וכולי...

מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים... אני ממליצה מאד לקרוא מה הם אומרים מפני שהם אומרים במילים אחרות בדיוק את מה שאני אומרת ומלמדת בספר שלי קורס סוכני נסיעות.

במאמר, הם נותנים את התשובות לשאלות שאתם בוודאי מתחבטים בהן, או שראוי שתתחבטו בהן, טרם ההחלטה האם להרשם לקורס סוכני נסיעות סטנדרטי שעולה למעלה מ 10,000 ₪ ומכשיר להיות שוליית פקיד במשרד נסיעות.

ממש מפי הגבורה:

למה לעסוק בנסיעות זאת אהבה
למה ממש לא משתלם להיות סוכן נסיעות במשרד נסיעות
מותר היום לכל אחד למכור נסיעות- לא נדרש רישוי, ולמה טוב ביותר ינצח (ירוויח)
האינטרנט הוא המקור, הכלי והבסיס למכירת נסיעות

אני לא מכירה את הבנות, אבל אני מכירה את דני אישית, והוא בחור מצוין בכל המעלות ואחד מהיותר מנוסים, מבינים, חכמים וטובים בתחום. הוא בהחלט יודע על מה הוא מדבר

סיכום הדברים הוא, בדיוק כמו שמוסבר לאורך הספר- קורס סוכני נסיעות, כי סוכני נסיעות שוב לא יוכלו להרוויח עמלה שנגזרת מתוך מחירי המוצרים שהם מוכרים. אם עד כה סוכני נסיעות מכרו כרטיסי טיסה והרוויחו עמלה מתוך מחיר כרטיס טיסה, כיום שינו חברות התעופה את המדיניות שלהן ושוב אינן מוכנות לשלם עמלה לסוכני הנסיעות: עמלת 0

המגמה ברורה- מוצרי תיירות כגון טיסות ומלונות יקנו באינטרנט. לעומת זאת, מידע ויחס אישי יקנו אצל מה שכיום נקרא סוכני נסיעות, ובעתיד יהיה יועצי תיירות.
יועצי תיירות יהיו אותם אנשים שיתמחו וילמדו כיצד להפיק מידע, כיצד "לחלוב" מידע ממקורות שונים, אינטרנט לדוגמא, ולתרגם את המידע הזה למוצר.
יועצי תיירות כמוהם ככל יועץ אחר יתמחרו את השירותים שהם נותנים  בהתאם להשקעה הישירה שלהם בכל מוצר מידע.

בדיוק כשם שעורכי דין מרשים לעצמם לגבות שכר טרחה שגובהו משתנה בהתאם למעמד וליוקרה של עורך הדין, כך גם יועצי תיירות יתמחרו את שירותיהם לא כנגזרת מתוך מכירת מוצר, אלא באופן ישיר להשקעה ולטיב המוצר.

לשם דוגמא ניקח מכירת כרטיס טיסה: כשסוכן נסיעות מוכר כרטיס טיסה שעולה לנוסע 400$ הרווח של סוכנות הנסיעות (כפי שדני מציין במאמר) הוא 8$  . לעומת זאת, כשסוכן נסיעות מוכר כרטיס טיסה במחלקה ראשונה ב 5,000$ הרווח הוא 100$ והעבודה היא אותה עבודה. אותה השקעת זמן ואותן פעולות טכניות כדי לממש את המכירה. ולעיתים דווקא כרטיס הטיסה של ה 399$ דורש הרבה יותר זמן והרבה יותר בלבולי מח.

לעומת זאת יועצי תיירות מתמחרים את עבודת הייעוץ שלהם על בסיס שעות או על בסיס כל מחירון אפשרי אחר שעומד ביחס ישיר לעבודה המושקעת בייעוץ קונקרטי.

אין ספק שמי שאוהב את תחום הנסיעות והתיירות ורוצה לעסוק בו, יועצי נסיעות הוא התשובה. ואכן, הספר קורס סוכני נסיעות עוסק רבות בנושא ומלמד איך להיות יועץ נסיעות.

לחץ כאן לפרטים נוספים איך להיות יועצי תיירות ולרכישת הספר קורס סוכני נסיעות

 

לייבסיטי - בניית אתרים