חושב על קורס סוכני נסיעות?
לפני רכישת הספר
"קורס סוכני נסיעות"
למד שאפשר להיות סוכן נסיעות
בלי קורס
בלי תעודה
בלי הסמכה "רשמית"

 

אוהבים נסיעות?
רוצים להתפרנס מתיירות?
  • לראשונה בעברית:
  • איך לתווך ולעשות כסף מתיירות
  • חוקי, אפשרי ומותר
  • כי מהיום כל אחד יכול
לפרטים נוספים: קורס סוכני נסיעות
לרכישת הספר: קורס סוכני נסיעות


קורס סוכני נסיעות נכתב ע"י ליאורה אור,
מומחית לנסיעות ותיירות
לפרטים נוספים

קורס סוכני נסיעות
להורדה מיידית למחשב

קורס סוכני נסיעות
להורדת הספר עכשיו

 

איך לבחור קורס סוכני נסיעות

Back
דף הבית >> מאמרים >> איך לבחור קורס סוכני נסיעות

קורס סוכני נסיעות- האומנם?

קורס סוכני נסיעות היא הדרך לכניסה לעבודה בשוק התיירות והנסיעות. קורס סוכני נסיעות נותן לסטודנטים את ההבנה הבסיסית מה הוא עולם הנסיעות והתיירות. מושגים בסיסיים ומונחים בסיסיים הקשורים לתחום התיירות. כל זה יפה חשוב וטוב.

ההנחה היא, באופן טבעי, כי כדי לרכוש מקצוע יש ללמוד את המקצוע. אם בעבר כדי ללמוד מקצוע היה התלמיד הופך לשוליה של בעל המקצוע, מתמחה ומתלמד תוך שהוא רואה מה עושה האומן, חווה ומקשיב, סופג וקולט את ההוויה, את "הראש".

מאז ימי ההתמחות כשוליה השתנתה רבות תמונת ההתלמדות. בעבר ההתלמדות ערכה מספר שנים עד שהפך השוליה לרב אומן בעצמו. היום יש קיצורי דרך: קורסים.

בל נטעה, מקצוע סוכן הנסיעות איננו מקצוע אקדמי. על אף שהאוניברסיטאות משלבות כיום את התיירות כתחום לימודים אקדמי, והן מעניקות לסטודנטים גם אפשרות ללמוד להיות סוכן נסיעות, הן עוסקות בפן האקדמי של התיירות בכלל. סוכן נסיעות הוא מי שמוכר נסיעות ותיירות. סוכן נסיעות הוא אומנות (craftsmanship ) ולא אמנות. זהו מקצוע טכני הדורש ניסיון ומיומנות רבה.  

קורס סוכני נסיעות מקנה ומלמד את הדרכים והשיטות הטכניות (אם כי במידה מסוימת גם השיווקיות) כיצד למכור מוצרי תיירות ונסיעות.

אם החלטת לרכוש את מקצוע סוכן הנסיעות, סביר להניח שתרצה להירשם לקורס סוכני נסיעות. יפה וטוב. השאלות העיקריות הן מה תקבל בקורס סוכני נסיעות, למה יכשירו אותך בקורס סוכני נסיעות, כמה עולה קורס סוכני נסיעות, האם ואיזה סוכן נסיעות תהיה בתום הקורס וכמה תוכל להרוויח כסוכן נסיעות.

בעיקרון, קורס סוכני נסיעות מכשיר אותך להיות סוכן במשרד נסיעות. הבעיה היא שהמצב של משרדי נסיעות כיום, במתכונת בה הם פועלים,  די ירוד. הסיכויים לשיפור, אם צורת העבודה העכשווית שלהם לא תשתנה, נמוכים למדי.

מאידך תעשיית התיירות מגלגלת מיליארדי דולרים ומספר הנוסעים והתיירים עולה בהתמדה, כולל בישראל. 

לכן, קורס סוכני נסיעות זה רעיון מצוין. השאלה היא איזה קורס סוכני נסיעות.

קורס סוכני נסיעות שמכשיר אותך להיות פקיד במשרד נסיעות הוא בוודאי קורס טוב לסוכני נסיעות הרוצים לעבוד בסוכנות נסיעות. השאלה הגדולה שעליך לשאול את עצמך היא: האם אני רוצה להיות פקיד במשרד נסיעות, לשלם שכר לימוד של למעלה מ 10,000 ₪ , להשתתף בקורס שאורך כשנת לימודים ובסופו של חשבון להיות פקיד. קורס סוכני נסיעות שיעניק לך דיפלומה או הסמכה או תעודה מטעם עצמו. תעודה שאין לה משמעות או צורך מבחינת רישוי או עיסוק במכירת תיירות.

או שאתה רוצה למכור נסיעות, למכור תיירות. אם אתה אוהב את התחום וחושב שתהנה לעסוק בתיירות, מומלץ מאד לשקול את האפשרות של קורס סוכני נסיעות אינטרנטי.
זהו קורס זול משמעותית, יעיל משמעותית וילמד אותך איך להיות סוכן נסיעות עצמאי עכשווי בעידן האינטרנט.

לפני שאתה לוקח החלטה (התחייבות כספית) אתה מוזמן להירשם כדי לקבל בחינם דו"ח מיוחד בן 15 עמודים ובו כל האמת על קורס סוכני נסיעות.
 

לייבסיטי - בניית אתרים