חושב על קורס סוכני נסיעות?
לפני רכישת הספר
"קורס סוכני נסיעות"
למד שאפשר להיות סוכן נסיעות
בלי קורס
בלי תעודה
בלי הסמכה "רשמית"

 

אוהבים נסיעות?
רוצים להתפרנס מתיירות?
  • לראשונה בעברית:
  • איך לתווך ולעשות כסף מתיירות
  • חוקי, אפשרי ומותר
  • כי מהיום כל אחד יכול
לפרטים נוספים: קורס סוכני נסיעות
לרכישת הספר: קורס סוכני נסיעות


קורס סוכני נסיעות נכתב ע"י ליאורה אור,
מומחית לנסיעות ותיירות
לפרטים נוספים

קורס סוכני נסיעות
להורדה מיידית למחשב

קורס סוכני נסיעות
להורדת הספר עכשיו

 

אודות

Back


שמי ליאורה אור. אני מומחית לנסיעות ותיירות. אני בעלת ניסיון עשיר, מגוון ורב בתחום מכירת נסיעות ותיירות במשרדי נסיעות וגם באינטרנט. ליאורה אור- קורס סוכני נסיעות

TRAVEL הוא תחום נפלא. כיף לעבוד בתיירות. משמח למכור לאנשים כיף. מכירת תיירות הוא תחום מרתק, מסעיר... וגם מגלגל מיליארדים רבים של דולרים.   

במשך שנים רבות ניהלתי משרדי נסיעות מצליחים, עבדתי בחברת אל על, הדרכתי והרצתי בקורסים לסוכני נסיעות. הרצתי בקורס סוכני נסיעות של משרד התיירות וכן במכללות שונות ברחבי הארץ המלמדות ומעבירות קורסי סוכני נסיעות.

ענף התיירות בעולם השתנה רבות ועבר מהפכה וטלטלה רצינית כאשר התובנה שהאינטרנט היא זרוע השיווק האולטימטיבית לענייני תיירות ונסיעות.

מהפכת האינטרנט בישרה את הקץ לשיווק תיירות ונסיעות בצורה קמעונאית, קרי סוכנות נסיעות. יצרני התיירות הגדולים- חברות תעופה וכדומה קלטו שאין כמו האינטרנט לשווק תיירות, עלויות שיווק נמוכות יחסית ושליטה מלאה בשיווק. כתוצאה מכך הצורך בסוכן הנסיעות השכונתי פחת.

תהפוכות וטלטלות רבות זעזעו את שוק סוכני הנסיעות בארה"ב ובעולם. בישראל, תוך תקווה ואמונה שהמהפכה תפסח על סוכנויות הנסיעות, או אולי מתוך ביטחון בכוחם, המוסד ששמו סוכנות נסיעות, נשאר מאובן, לא מעודכן ולא מתאים לעולם האינטרנט.

במילים פשוטות: היום כבר לא צריך סוכן נסיעות בשביל לנסוע לחו"ל

נהפוך הוא, היום הרבה יותר אנשים טסים לחו"ל והם רוכשים ומבצעים הזמנות לטיסות, מלונות, טיולים ועוד ישירות באינטרנט, דרך אתרים של החברות הבינלאומיות עצמן.

זאת אף זאת שהצורך האנושי לא השתנה- עדיין אנשים צריכים רוצים ומוכנים לשלם עבור שירותים של מומחה ובעל מקצוע – כמה שהאינטרנט מציע אפשרויות מדהימות, עדיין צריך לדעת לבור את המוץ מהעיקר ולאתר את הדיל הטוב ביותר. בקיצור הצורך בסוכני נסיעות לא פחת, אלא גבר. אלא שסוכן הנסיעות העכשווי צריך להיות האיש היושב על האינטרנט והאמון על מכירה און ליין.

האבולוציה מלמדת אותנו שדינוזאורים דינם להיכחד. על כן, לפני מספר שנים נטשתי את תחום סוכנויות הנסיעות, ומתוך אמונה עזה וגם אהבה רבה לאינטרנט, לאחר שנים של נבירה במחילות האינטרנט אני גאה להציג בפניכם קורס סוכני נסיעות אינטרנטי המיועד לתחום המוגדר עבודה מהבית: היה סוכן נסיעות עצמאי

בכל עניין אתם מוזמנים לפנות אלי במייל
liora@travelagent.org.il

 אם אתם בודקים את האפשרות להירשם לקורס סוכני נסיעות, אני ממליצה בחום, לפני שאתם מתחייבים ומשלמים למעלה מ 10,000 ₪, לרכוש את קורס סוכני נסיעות זה ולהתחבר אל העתיד!

אני מאחלת לכם הצלחה בעסקי האינטרנט שלכם!
ליאורה
 

לייבסיטי - בניית אתרים