חושב על קורס סוכני נסיעות?
לפני רכישת הספר
"קורס סוכני נסיעות"
למד שאפשר להיות סוכן נסיעות
בלי קורס
בלי תעודה
בלי הסמכה "רשמית"

 

אוהבים נסיעות?
רוצים להתפרנס מתיירות?
  • לראשונה בעברית:
  • איך לתווך ולעשות כסף מתיירות
  • חוקי, אפשרי ומותר
  • כי מהיום כל אחד יכול
לפרטים נוספים: קורס סוכני נסיעות
לרכישת הספר: קורס סוכני נסיעות


קורס סוכני נסיעות נכתב ע"י ליאורה אור,
מומחית לנסיעות ותיירות
לפרטים נוספים

קורס סוכני נסיעות
להורדה מיידית למחשב

קורס סוכני נסיעות
להורדת הספר עכשיו

 

האם הספר מחליף קורס סוכני נסיעות

Back
דף הבית >> מתלבטים? >> האם הספר מחליף קורס סוכני נסיעות
שאלה: 

שלום ליאורה

אני מתלבט אם להכנס לתחום התיירות. אני מאמין יש לי גישה לתחום וזה יכול להתאים לי. קראתי את מה שמופיע באתר שלך והשאלה שמטרידה אותי היא האם הספר הזה באמת מחליף קורס סוכני נסיעות?
תודה

 
 תשובתי:

הי,
הספר איננו בא להחליף קורס כלשהו. הספר מהווה קורס המלמד קונספט ושיטות עבודה כיצד למכור תיירות ונסיעות באופנים שונים מאשר העבודה במשרדי נסיעות. הספר קורס סוכני נסיעות מקנה טכניקות ושיטות איך לתווך ולמכור מוצרי תיירות ישירות, ולא באמצעות הממסד של מערך סוכנויות הנסיעות.

הספר יתן לך הבנה בסיסית ורעיונות כיצד לעסוק בתחום.

ממליצה שתבדוק בינך לבינך האם אתה רוצה להיות פקיד מכירות (שבמקרה זה מוכר מוצרי תיירות ונסיעות) או שאתה אדם יצירתי שמחפש עניין ואתגרים ובתוך כך רוצה להגדיל ראש ולהיות יזם עצמאי. כי כוונתו של הספר, כאמור, היא להטוות קונספט: להבדיל מפקיד, כלומר סוכן נסיעות במשרד נסיעות, שהוא בפועל איש מכירות פאסיבי, היושב בדלפק המכירה, מקבל פונים המגיעים אליו, ומוכר את מוצרי התיירות שיש לסוכנות להציע, כאן מדובר ביזמות עצמאית ואקטיבית.

כמובן שנדרשים כישורים ייזמיים ויכולות אישיות כדי לפתח מוצר תיירותי או נישה תיירותית. מה שכמובן הרבה יותר מעניין, מרתק, יצירתי ומכניס.

אם הנושא מדבר אל ליבך ואתה רוצה להתנסות ולבחון את יכולותך בנושא אתה מוזמן לקרוא את הספר קורס סוכני נסיעות וגם את ההדרכה: נישה תיירותית.
בברכה,
ליאורה
לייבסיטי - בניית אתרים